SZKOLENIA ONLINE

SZKOLENIA ONLINE

Profesjonalnie i zdalnie

INTER-SEP jako jedna z nielicznych firm przeprowadza profesjonalne szkolenia ONLINE – zdalnie poprzez komputer lub dowolne urządzenie mobilne. Pandemia wymusiła na całej ludzkości bliższe zapoznanie się z komputerem oraz Internetem. Nasza firma doskonale dostosowała się do panujących warunków pandemicznych przeprowadzając w pełni profesjonalne, skuteczne, kompleksowe szkolenia ONLINE.

SZKOLENIA ONLINE

Informacje o szkoleniach online

Szkolenia ONLINE wbrew pozorom posiadają mnóstwo mocnych argumentów, jednym z nich jest absolutna wygoda. Nie musicie Państwo specjalnie wychodzić z domu, ani stresować się przed grupą osób, wszystko odbywa się w Twoim zaciszu domowym. Kursy są w pełni bezpieczne oraz legalne. Certyfikat ukończenia kursu otrzymujecie Państwo drogą mailową. Wszystkie zatem czynności jesteśmy w stanie załatwić nie wychodząc z domu. Wszystkie wykłady oraz szkolenia odbywają się NA ŻYWO.

Jak wygląda kurs ONLINE w praktyce?

Cały proces szkolenia odbywa się z poziomu Twojej przeglądarki typu Chrome, Firefox, Opera, Safari na specjalnej platformie internetowej. Nie musisz zatem specjalnie instalować dodatkowego oprogramowania na swoim komputerze. Szkolenie jest na żywo wraz z możliwością interakcji – zadawania pytań, wysyłania odpowiednich plików. Po zakończeniu szkolenia komisja przeprowadza odpowiedni egzamin. Aby rozpocząć egzamin należy przygotować kamerkę video oraz mikrofon, najlepiej w zestawie słuchawki + mikrofon i oczywiście połączyć się z komputerem.

1 dzień przed rozpoczęciem danego szkolenia wyślemy na Twoją skrzynkę pocztową szczegółowe instrukcje wraz z odnośnikiem do konkretnego szkolenia. 

Szkolenia dla większych grup oraz przedsiębiorstw

Nasze szkolenia dedykowane są również dla większych grup oraz firm. Wystarczy podłączyć się do np. rzutnika w pomieszczeniu i aktywnie uczestniczyć w kursie. 

Szkolenia - wiedza i nowe kwalifikacje
INTER-SEP

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Cechuje nas wysoko doświadczona kadra, która przeprowadza szkolenia na najwyższym poziomie wg opinii klientów jesteśmy jedną z najlepszych i najtańszych firm szkoleniowych w Polsce.

41-209, Sosnowiec
ul. Jesionowa 5 B
TEL: 509999965
SPEKTRUM TOWER
00-105, Warszawa
ul. Twarda 18   piętro – 15
TEL: 502940967
40-085, Katowice
ul. Mickiewicza 29
TEL: 503577755
61-751, Poznań
ul. Bóżnicza 24
TEL: 514388333
Gdańsk-online
TEL: 504922999
Wrocław-online
TEL:509266665
O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Cechuje nas wysoko doświadczona kadra, która przeprowadza szkolenia na najwyższym poziomie.